Сільський голова оглянув площу майбутньої паркової зони в с.Ганно-Покровка

Дата: 02.03.2023 15:48

Як ми уже повідомляли раніше, активна громадськість Ганно-Покровки  вирішила дати друге життя сільському парку. Ця територія ще з осені готується до оновлення – жителями проведена кропітка робота з вирізки самосівів та дерев, які досягли своєї вікової межі, прибирання та вивезення сміття.

Щоб розпланувати та скоординувати подальші дії, сьогодні сільський голова Олександр Волошин разом із старостою округу Олександром Обухіним та діловодом Галиною Петренко, оглянули площу майбутньої паркової зони.

Галина Вікторівна - натхненниця та ініціаторка цієї справи, із захопленням розповідала про плани та ідеї громади. Отже, у задумці, в оновленому парку планується розмежування зони пам’яті і зони відпочинку.

До  зони пам’яті вестиме березова Алея та буде встановлений  пам’ятний знак загиблим воїнам-землякам. Планується дещо оновити місце, де наразі знаходиться дерев’яний Хрест пам’яті.

В зоні відпочинку планується відновити танцювальний майданчик. Доповнять цю локацію дитячим майданчиком та місцями для відпочинку – це можуть бути лавки, або облаштовані зрізи зі старих дерев.

По периметру парку запроектовані три пішохідні доріжки.

По всьому парку ще додатково будуть висаджені зелені насадження. Верба і калина, - зазначила Галина Вікторівна, - обов’язково, як символи України!.

А ще планується реставрувати криницю. Вона і зараз кожному кидається в очі, а відреставрована – буде окрасою. Це точно!

Навесні важливо обгородити парк, щоб сільська худоба не знищила молоді деревця.  “Ми докладемо усіх можливих зусиль, щоб цей парк, а також закладений парк в Катерино-Платонівці, стали красивим місцем для відпочинку та місцем нашої пам’яті. На сесії сільської ради розглянемо пропозицію щодо виділення коштів на придбання огорожі” – сказав сільський голова.