Дата: 06.03.2023 08:37

Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш та голови всіх територіальних громад Березівського району в онлайн режимі взяли участь в роботі Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України – це консультативно-дорадчий орган. Одним із основних завдань Конгресу є представництво інтересів органів місцевих та регіональних влад, зміцнення та захист інтересів органів місцевих і регіональних влад. Конгрес є важливим майданчиком для взаємодії центральних органів влади та місцевих громад, який має допомогти у розв'язанні нагальних проблем регіонів.

Надважливо в умовах триваючою агресії рф проти України координувати зусилля центральної влади з владою на місцях, в першу чергу місцевим самоврядуванням.

Дати гідну відсіч загарбникам та відбудувати Україну, такий основний лейтмотив сьогоднішнього засідання Конгресу.

Все буде Україна!🇺🇦🇺🇦