Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє про виявлення перевищення допустимого рівня кадмію у замороженому міксі морепродуктів

Дата: 07.03.2023 11:00

📧 До Головного управління надійшов лист від Європейської системи швидкого оповіщення про харчові продукти і корми #RASFF від 18.02.2023 р. №2023.1192 стосовно виявлення перевищення допустимого рівня кадмію у замороженому міксі морепродуктів (виробник: Zejiang Zhoufu food Co. LTD, China). Вантаж експортувався з Литовської Республіки 🇱🇹 (відправник: UAB «Plunges kooperatine prekyba», Lithuania) в Україну 🇺🇦 (одержувач: ТзОВ «ВІЧУНАЙ-УКРАЇНА», вул. Солом'янська, 3, офіс 6, м. Київ, 03110).

❗️ У разі виявлення вказаного вантажу в обігу просимо інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області: м. Одеса, вул. 7-а Пересипська, 6; тел.: +380487161301.

📝 Довідково

Кадмій – важкий метал, пари та сполуки якого є токсичними для людини та викликають пошкодження легень, нирок, шлунково-кишкового тракту та кісток.