Дата: 07.03.2023 15:36

👨‍⚕️Лікарі Одеської обласної клінічної лікарні за рік війни провели понад 14 000 хірургічних втручань, в тому числі пораненим військовим після ведення бойових дій.

👩‍⚕️Незважаючи на воєнний час, лікарня не збавляла темпів надання високоспеціалізованої медичної допомоги третинного рівня населенню Одещини, внутрішньо переміщеним особам та військовослужбовцям.

🏥 Протягом минулого року медичний заклад пролікував більше 30 000 пацієнтів в стаціонарних умовах.

🚑 Детальніше про роботу лікарні – у відео https://www.facebook.com/watch?v=223057376785394