В с.Маркевичеве відновив роботу ФАП

Дата: 16.03.2023 08:53

🩺Сьогодні відновив роботу фельдшерсько-акушерський пункт в с.Маркевичеве. З різних суб'єктивних причин він не працював понад 2 роки. І щоби отримати найелементарніші медичні послуги, жителям доводилося їздити до віддалених від села медичних установ, а на це витрачався час та кошти.

У ФАПі прийматиме пацієнтів медична сестра - Бабіченко Яна Андріївна - молодий фахівець, яка, окрім усіх необхідних знань та навиків, має найцінніше – бажання працювати та допомагати людям.

Сільська рада поступово буде підсилювати матеріально-технічну базу ФАПу, щоб медикиня мала все необхідне для повноцінної роботи, а пацієнтам було комфортно.

Сьогодні не лише відновив роботу ФАП - на його базі працював рухомий діагностичний кабінет, де можна було пройти флюрографію. Чимала та постійна черга до пересувного кабінету свідчить про одне - така медична послуга необхідна людям.

Вели прийом також лікарі-спеціалісти КНП “Ширяївська лікарня” Ширяївської селищної ради. До них також була черга із місцевих.

В перший свій робочий день Яна Андріївна отримала від головного лікаря КНП набір важливих предметів - глюкометр, тонометр та небулайзер.

Валерій Васильович під час спілкування з жителями проінформував присутніх, що КНП планує проводити щомісячні виїзні прийоми лікарів, а також може надати виїзну послугу з проходження медогляду освітян.

Завдячуючи ієрею Дмитру Святотроїцької церкви, "первинка" отримала запас безкоштовних ліків.

Окрім медицини, жителів села турбували питання роботи пересувного поштового пункту, відновлення автобусного маршруту та випасу домашньої худоби.

Сільський голова Олександр Волошин разом з колегами-депутатами Березівської районної ради надали роз'яснення щодо роботи поштовиків.

Щодо автобусного сполучення, то після ямкового ремонту дороги, можна вести перемовини з автоперевізниками.

На початок квітня запланована зустріч усіх сторін щодо прогону сільської череди.

Дякуємо депутатам Березівської районної ради Обухіну Миколі Кириловичу та Беню Валерію Васильовичу за сприяння у вирішенні питання відновлення роботи медичного пункту в Маркевичевому!

Наразі готується до відкриття Катерино-Платонівський ФАП.

Будьте усі нам здорові❤!