Дата: 17.03.2023 16:31

Сьогодні І-й заступник Начальника Одеської ОВА Борис Волошенков взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення з професійним святом, які відбулись в театрі ім.Василька.

"Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя міст та сіл без цілодобової роботи цих служб. Працівники комунальних підприємств невтомно піклуються, щоб у домівках одеситів та мешканців нашої області були вода і тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори та під’їзди" - сказав у своєму вітальному слові Борис Волошенков.

Окремо він зазначив, що в умовах воєнного стану робота працівників житлово-комунального господарства стала справжнім подвигом, і не лише трудовим.

"Часто, ризикуючи своїм життям, вони проводили численні аварійно відновлювальні роботи з ліквідації наслідків ракетного обстрілу об’єктів критичної інфраструктури Одеської області та демонстрували героїзм, професіоналізм і самовідданість" - сказав І-й застуник Начальника ОВА.

Тож з нагоди професійного свята, від Одеської обласної військової адміністрації, Борис Волошенков вручив кращим працівникам цієї сфери Подяки ОВА.