АКТУАЛЬНІСТЬ РОБОТИ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 20.03.2023 09:02

АКТУАЛЬНІСТЬ РОБОТИ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

🔹Фахівці Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини разом з головами громад, їх заступниками та очільники структурних підрозділів сфери культури в громадах Подільського району обговорили ряд актуальних питань сфери, зокрема збереження нематеріальної культурної спадщини та її інвентаризацію як одного із сегментів сталого розвитку громади.

🔸Говорили також про мовне законодавство та мовну політику України, складнощі та проблеми збереження базової мережі закладів культури.

«Сьогодні, коли одним із стратегічних намірів ворога є знищення української культури, ми понад усе маємо активізуватись і працювати»,- зазначила директор Департаменту Олена Олійник.

📍Семінар - нараду «Актуальність роботи мережі закладів культури в період військового стану» провели на базі Бочманівського будинку культури Куяльницької громади, Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної військової адміністрації спільно з Подільською районною військовою адміністрацією.