Березівщина долучилася до заходів озеленення

Дата: 22.03.2023 08:33

🌳🌳Березівщина, вже традиційно, долучилася до заходів озеленення, з нагоди відзначення Міжнародного дня лісів який був започаткований 21 березня 2012 року, за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй.

Так сьогодні начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш спільно з головою Петровірівської територіальної громади Артемом Демчуковим взяв участь в масштабному проекті ініційованому директором філії Ананьївського лісового господарства ДП «Ліси України» Олександром Савченком. На території Петровірівської громади за активною допомогою учнівської молоді та працівників лісової охорони лісництва було висаджено 4000 саджанців білої акації та ясену зеленого.

Впевнені, що сьогоднішній захід приверне увагу та буде підтримано жителями інших громад Березівського району. Утримання та відродження лісових масивів в нашому районі це постійна кропітка робота. Відновлюємо ліси разом!🌳🌳