В Старомаяківській сільській раді відкрито і розпочав роботу денний стаціонар

Дата: 22.03.2023 08:33

Важлива подія відбулась сьогодні в Старомаяківській територіальній громаді. На базі КНП «Центр Первинної Медико-Санітарної Допомоги» Старомаяківської сільської ради відкрито і розпочав роботу денний стаціонар. Це дасть можливість надавати набагато ширший перелік медичних послуг жителям громади.

У відкритті стаціонару взяли участь начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, представники депутатського корпусу.

Особлива подяка від керівництва району, громади і, найголовніше, мешканців територіальної громади висловлюється місцевим сільськогосподарським виробникам. Саме завдяки їх небайдужості, активній соціальній позиції, залученню значної частини їх власних ресурсів й було здійснено ремонтні роботи та закупівля медичного обладнання у денний стаціонар. Дякуємо вам!