Сільський голова зустрівся з координаторами Проєкту "Надання соціальних послуг в громаді"

Дата: 23.03.2023 08:54

22 березня 2022 року нашу громаду відвідали координатори по впровадженню Проєкту "Надання соціальних послуг в громаді", який фінансується Японським фондом соціального розвитку через Міжнародний банк реконструкції та розвитку, Український фонд соціальних інвестицій.

Наші координатори, Ірина Вікторівна Маркевич та Ігор Ярославович Дзінька, провели зустріч з сільським головою Волошиним Олександром Антоновичем, під час якої обговорили питання щодо завершення мікропроектної угоди та можливості подальшої співпраці з УФСІ з метою вдосконалення системи надання соціальних послуг в громаді.

Сільський голова разом з гостями відвідав Центр надання соціальних послуг, приміщення якого вже майже готове до відкриття.