Україна - країна Героїв!

Дата: 24.03.2023 09:51

Командир 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України полковник Валерій Курко:

🤜"Ворога потрібно зупинити задовго до того, як він наблизиться до твоєї домівки. Тому я кожного офіцера, сержанта та солдата попереджав та попереджаю: ви не сховаєтеся від війни десь в тилу, а маєте завжди бути готовими поїхати туди, де буде ворог. І я пишаюся, що мої військовослужбовці це усвідомили та гідно виконують свій обов’язок у боях на сході України.

Я не вживаю слово «втомилися» та забороняю його вживати молодшим командирам. Звісно, як людина я розумію, що втома є і вона накопичується, але це не йде ні в яке порівняння із тим, що може бути, якщо ми програємо.

Війна має стосуватися кожного громадянина України. Не тільки військових, а повністю всіх. Не потрібно всім брати до рук зброю та йти на фронт, але кожен українець щодня повинен робити речі, які наближають нашу Перемогу. Ця мета має бути спільною для всіх нас!"