Весняне прибирання в населених пунктах нашої громади - стартувало!

Дата: 26.03.2023 20:47

🌳Весняне прибирання в населених пунктах нашої громади - стартувало!

Сільський голова ОлександрВолошин в п'ятницю, 24 березня, здійснив об"їзд території громади.

В с.Конопляне розпочав цей процес дружній колектив Коноплянського ліцею. Тут дорослі підрізають дерева, а учні висаджують квіти, щоб було гарно і затишно, старшокласники прибирають біля пам'ятників.

В с.Михайлопіль теж почали весняне прибирання: працівники вигрібають сміття, білять дерева та бордюри.

Завзяті і дружні жителі села Ганно-Покровка та учні Катерино-Платонівського ліцею вже декілька днів працюють в парку: зроблена розбивка, підготовлені ямки для молодих насаджень та здійснюється полив вже висаджених молодих дерев.

Роботи з благоустрою та наведення санітарного порядку в громаді триватимуть і далі...