+2 «Класи безпеки» в Подільському районі

Дата: 27.03.2023 11:29

📌Відбулося відкриття "Класів безпеки" в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 міста Подільськ та в Ананьївському ліцеї №1. Одразу були проведені "Єдині уроки з безпеки" із залученням співробітників ДСНС, Національної поліції, медичних працівників та " Вихователя з безпеки ". За допомогою різних зон, які облаштовані у "Класах безпеки" та наочності від ДСНС та Дитячого фонду UNICEF Ukraine, школярі здобули корисні та якісні знання з безпеки життєдіяльності.

👩‍🚒🚒У відкритті " Класів безпеки" та проведенні уроків взяли участь команди Дружин юних пожежних - рятувальників. Наприкінці даного заходу дітлахи мали змогу приміряти бойовий одяг, посидіти в кабінах пожежних та поліцейських авто, а також зробити фото на згадку.