Оперативне командування «Південь» повідомляє

Дата: 27.03.2023 11:32

💣 В рамках забезпечення мінної безпеки, біля одного з пляжів області було виявлено і контрольовано знищено морську міну. Інша міна здетонувала, вдарившись у прибережні конструкції одного з місць відпочинку та базування малих плавзасобів. Пошкоджено кілька будівель. Тільки через обмеження доступу до об’єкту, там не було людей і ніхто не постраждав.

🚢 Корабельне угруповання ворога в Чорному морі складається з 1️⃣2️⃣ кораблів та суден забезпечення, серед яких 2️⃣ підводних ракетоносії, споряджені до 8️⃣ ракет типу «Калібр».

🚀 Загроза ракетних ударів залишається на рівні – високий. 🚷 Мінна обстановка як на суходолі деокупованих територій, так і в прибережній акваторії Чорного моря також надзвичайно загрозлива.

⚠️ Бережіть себе і близьких не нехтуйте правилами безпеки, оперативно і чітко реагуйте на сигнали повітряних тривог. Не наближайтесь до узбережжя і прибережних вод, не відхиляйтесь від позначених безпечними маршрутів.

✌️Разом переможемо!

🇺🇦 Все буде Україна!