Одещина взяла участь у тренінгу зі стратегічних комунікацій для комунікаційників ОВА

Дата: 27.03.2023 11:34

Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та проектом ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні» провели зустріч з представниками обласних військових адміністрацій, відповідальних за комунікацію.

🫱🏼‍🫲🏻Метою зустрічі стало підвищення рівня співпраці ОВА з центральними органами влади та державними інституціями і сприяння розбудові в Україні системи державних стратегічних комунікацій.

Ключові теми:

🔹Відновлення національного телерадіомовлення

🔸Діяльності місцевих ЗМІ

🔹Забезпечення громадян суспільно необхідною інформацією у деокупованих регіонах

Під час вступного слова Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко зазначив, що у перші місяці війни в інформаційній сфері вдавалося перемагати росіян завдяки тотальній мобілізації українців і трансляції правдивих меседжів. Однак, ворог адаптується і Україні потрібно переходити від захисних до проактивних дій.

«З початку повномасштабного вторгнення рф кожна область зіткнулася зі своїми проблемами на інформаційному фронті. З огляду на останній рік ми можемо стверджувати, що вистояли завдяки ефективній роботі всіх залучених – вас, як відповідальних за комунікацію в ОВА, журналістів, медійників, працівників телеканалів та інших колег. Ми з вами розуміємо, що розслаблятись ще зарано», – сказав Міністр.