Зустріч з представниками благодійної організації "Благодійний фонд "Право на захист"

Дата: 30.03.2023 08:49

🏘29 березня сільський голова Олександр Волошин провів зустріч з представниками благодійної організації "Благодійний фонд "Право на захист". Вони здійснювали реєстрацію громадян для отримання грошової допомоги від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (внутрішньо переміщені особи, особи, що постраждали від воєнних дій, сім'ї загиблих військовослужбовців та військовослужбовці, які зазнали поранень, люди похилого віку за 80 років, які не можуть самостійно пересуватися, не були зареєстровані в УВКБ ООН раніше та не отримували грошову допомогу від інших організацій).

Дякуємо співробітникам УВКБ ООН за проведену роботу! Намагаємося забезпечити допомогою якнайбільше вразливих категорій населення нашої громади.