Сесія сільської ради: зміни до бюджету та затвердження платних соціальних послуг

Дата: 30.03.2023 14:36

🏘Сьогодні під головуванням сільського голови Олександра Волошина відбулося засідання двадцять третьої сесії сільської ради.

💐Традиційно на початку пленарного засідання сільський голова привітав депутатів, які відзначали свій День народження у міжсесійний період.

В роботі сесії брали участь депутат Березівської сільської ради Обухін М.К. та старости старостинських округів.

На сесії депутати внесли зміни до бюджету сільської ради, структури виконавчого апарату сільської ради, штатного розпису Центру надання соціальних послуг та деяких місцевих програм.

Окрім цього, депутати затвердили порядок надання платних соціальних послуг, визначили розрахунки та тарифи на платні соціальні послуги, а також погодили проект землеустрою для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій та зміни умов договору оренди землі фізичною особою.