Олександр Волошин привітав з 85-річним ювілеєм жительку с.Конопляне!

Дата: 30.03.2023 15:12

💐Свій 85-річний ювілей сьогодні святкує жителька села Конопляне Вигона Валентина Олександрівна.

Народилася Валентина Олександрівна в Ново-Миколаївці. Пригадує, що тато в 1939 році пішов на фінську війну і не повернувся. Загинув в 1942 році. Мама самотужки ставила на ноги дітей. Маленька Валя важко працювала з 9-ти років, а після 10 класу почала працювати на рівні з дорослими – дояркою в колгоспі “Дружба”. Не менш важкою працею була робота в огородній бригаді, але за станом здоров’я Валентина Олександрівна змушена перевестися нормувальницею автопарку місцевого сільгосппідприємства.

Разом з чоловіком Валентина Олександрівна виростила двох дітей, дочекалася 5-ти онуків та радіє семи правнукам.

Сьогодні іменинницю привітав сільський голова та побажав міцного здоров’я, Божого благословення, життєвого оптимізму та мирного неба над головою.

❤З ювілеєм, Валентино Олександрівно!