Дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) – цьогоріч в громаді стартує не в онлайн-форматі!

Дата: 31.03.2023 13:47

Сьогодні працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту сільської ради радилися з колегами – як, де та в якому форматі провести гру "Сокіл" ("Джура"). Участь у нараді взяв сільський голова Олександр Волошин, який висловив пропозиції щодо формату гри.

“Дітям подобається військово-патріотична гра, але пандемія та широкомасштабне вторгнення росії в Україну, внесли корективи і вже понад три роки на території громади не проводяться ці заходи”, - зазначив керівник відділу Іван Іванов

На засіданні обрали місце та визначили терміни проведення. Гра проводитиметься для двох вікових категорій ( 11-14 років та 15-17 років).

Змагання відбудуться на базі Богунівського ліцею: буде вогнище, буде спілкування, а часу для нудьгування – не буде!