Виїзд до Катерино-Платонівки: ремонт опалювальної системи закладу освіти та робота місцевого ФАПу

Дата: 05.04.2023 12:13

Вчора сільський голова Олександр Волошин разом зі старостою Обухіним О.О. та депутатом райради Обухіним М.К. побували в Катерино-Платонівці.

Дивилися на школу, дитячий садок та місцевий ФАП. Ці установи – в одному приміщенні. Таке розташування додає зручності, бо з одного боку, далеко ходити не треба, а з другого – під медичним наглядом.

На черговій сесії, яка відбулася в сільській раді минулого тижня, депутат Штогріна Л.В. порушила питання щодо недосконалої системи опалення в Катерино-Платонівському ліцеї. Здавалось би, що повинно бути тепло, бо свого часу система опалення була замінена і заклад наразі опалюється, але класи правого крила будівлі – холодні.

Після огляду підвального приміщення з комунікаціями, прийнято рішення - по завершенню опалювального сезону в закладі, провести експертизу всієї системи та здійснити її ремонт.

Сподіваємося, що в новому навчальному році, ця частина будівлі ліцею вже буде теплою і надалі енергоресурси використовуватимуться більш ефективно.

Дитячий садок – тут усе зроблено для дітей. Креативність і творчість працівників закладу – вражає!

Місцевий ФАП тривалий час не працював, але віднедавна разом з Маркевичевським фельдшерським пунктом, відкрив двері для мешканців села.

Єлизавета Іванівна Журавська, медична сестра, задоволена умовами роботи та своїми слухняними пацієнтами. Не чекає, коли пацієнти прийдуть до неї із певними проблемами, намагається максимально відвідувати стареньких вдома.

Дякує ієрею Дмитру за благословення та забезпечення безкоштовними ліками. А ще скаржиться, на зріст захворюваності на ГРВІ. “Але нежить вони здолають”, - твердить Єлизавета Іванівна, - “лише би хлопці повернулися живими і здоровими та з Перемогою!”

У свою чергу, Олександр Волошин пообіцяв, що сільська рада виділить кошти на нові вхідні двері для ФАПу.