Дата: 05.04.2023 12:17

📌🙌🏻 У Балтській багатопрофільній лікарні вже наповну працює сучасний ангіограф «Artis one»! Він був закуплений Міністерство охорони здоров'я України та Медичні закупівлі України за кошти державного бюджету.

📍 Медичний заклад відвідав міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко та директор Департаменту охорони здоровʼя Одеської ОВА Наталія Одарій-Захар'єва. Також на зустрічі були присутні керівництво міста та району, медичні працівники та громадськість.

✅ За два тижні своєї роботи агніографом було простентовано 12 пацієнтів та проведено 40 коронарографій.

ℹ Нове обладнання суттєво покращить якість надання медичної допомоги пацієнтам у випадку гострого інфаркту міокарда та інших серцево-судинних хвороб, в рази зменшить летальність і інвалідність від зазначених хвороб та дозволить врятувати не одне людське життя.

🏥 Балтська багатопрофільна лікарня включена до регіонального клінічного маршруту пацієнта з гострим інфарктом міокарда. В червні минулого року тут відкрили відділення кардіології та судинної патології з рентген-операційним блоком. Кардіоцентр лікарні зараз обслуговує 14 територіальних громад півночі Одещини, а це – понад 237 тисяч людей.

➡️ Запуск ангіографа в Балті додатково вирішує проблему з доступом сільських мешканців, які мають гострий інфаркт міокарда з елевацією сегмента ST, до стентування коронарних артерій. До цього його мали лише 22,8% сільських жителів області.

Продовжуємо працювати над тим, щоб на Одещині медичні послуги були якісними, ефективними, доступними та безоплатними🇺🇦