«Бій за майбутнє України»: юні відвідувачі бібліотеки вшанували героїзм і незламність українців

Дата: 07.04.2023 16:40

📌 Рік минув, як українці показали всьому світу, що Україна може і буде перемагати. Саме навесні 2022 року почалося звільнення наших північних територій. Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин війни.

📖 З нагоди річниці початку визволення українських земель від рашистів юні відвідувачі Одеської обласної бібліотеки для юнацтва вшанували героїзм і незламність українців, взявши участь в заході «Бій за майбутнє України» з оглядом книжкової виставки “Хроніка війни 365” та переглядом відео від Головнокомандувача ЗС України.