Відбулося засідання атестаційної комісії
8 квітня відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти, культури, молоді та спорту Коноплянської сілької ради. Розглянуто характеристики працівників, що атестувалися, їх досягнення у роботі, здобутки та напрацювання.
За результатами: четверо вчителів підтвердили раніше присвоєну категорію "Спеціаліст вищої категорії", п'ятьом вперше присвоєно категорію "Спеціаліст вищої категорії". Двоє вчителів підтвердили раніше присвоєне звання "Старший вчитель" та двоє вчителів вперше отримали звання "Старший вчитель".
Приємно відмітити, що два педагоги нашої громади - єдині з усього Березівського району, які успішно пройшли сертифікацію.
Щиро вітаємо! Дякуємо за вашу працю, навчання та виховання дітей! Бажаємо подальших успіхів, наснаги та творчих злетів!