Апаратна нарада: засідання виконкому, підсумки спартакіад
Розпочали робочий тиждень з апаратної наради, на якій обговорили питання щодо підготовки до засідання виконкому, завершення опалювального сезону, озвучили хід проведення учнівської спартакіади та ознайомилися з результатами профспілкової спартакіади серед працівників освіти.
Протягом поточного тижня заклади освіти громади будуть ще з теплом. Сподіваємося, що сьогодні завершаться ремонтні роботи в Коноплянському ліцеї. Минулого тижня тут стався порив системи опалення.
Щодо спортивних змагань серед учнівської молоді, то наразі мають пройти футбольні турніри, змагання серед юних легкоатлетів та з чотириборства. У травні завершуються всі змагання. Підведення підсумків та нагородження заплановані на Свято останнього дзвоника.
Щодо профспілкової спартакіади серед працівників освіти. В загальнокомандному заліку Коноплянська громада посіла 2 місце. З волейболу у нас 3 місце. Шахи: жінки - 1 місце, чоловіки - третє. Настільний теніс: жінки - 1 місце, чоловіки - 3 місце. Двоє наших вчителів прийматимуть участь в обласних змаганнях. Вітаємо вчителів-спортсменів та бажаємо подальших спортивних перемог!