На автодорогах Одеської області продовжуються роботи з експлуатаційного утримання

Дата: 14.04.2023 15:25

➡️ За сприятливих погодних умов підрядні організації виконують дорожні роботи з ліквідації ямковості та вибоїн на дорожньому покритті для підвищення безпеки дорожнього руху.

Роботи з ліквідації деформацій дорожнього полотна, що виникли внаслідок осінньо-зимового періоду та через збільшення інтенсивності руху на автошляхах Одеської області виконують гарячими асфальтобетонними сумішами.

Про це повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області.

🛣 Основне завдання - забезпечити сталий проїзд на основних логістичних маршрутах Одеської області, що ведуть до річкових та морських портів, сусідніх областей та в бік сусідніх держав.

Окрім вищезазначеного, фахівці виконують й інші види робіт з експлуатаційного утримання мережі автомобільних доріг в Одеській області:

🔹планують узбіччя;

🔸відновлюють пошкоджене бар’єрне огородження;

🔹очищують русла річок;

🔸забезпечують водовідведення;

🔹прибирають сміття в смугах відведення автодоріг та на зупинках;

🔸прибирають сторонні предмети з проїзної частини та очищують її від сміття;

🔹відновлюють та встановлюють попереджувальні дорожні знаки;

🔸ліквідовують порослі та чагарники.

☝🏻 Дорожні роботи виконуються без перекриття автомобільного руху, тому у Службі відновлення та розвитку інфраструктури Одеської області закликають водіїв бути обережними і уважними на ділянках, де виконуються роботи.

❗️Звертайте увагу на попереджувальні знаки та дотримуйтесь Правил дорожнього руху.