Україна обʼєднує навколо себе світ

Дата: 17.04.2023 10:03

Україна обʼєднує навколо себе світ. Україна сприяє єдності міжнародної спільноти, якої не було раніше.

Однією з платформ для цього є Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України. Цей майданчик стає ще більш ефективним для напрацювання рішень, домовленостей і взаємопідтримки на рівні громад.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Заступник Керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба.

В рамках Конгресу вже наступного тижня в Україні пройде масштабний міжнародний Саміт. Участь в якому візьмуть близько 100 представників іноземних держав з усього світу, голови асоціацій міст та регіонів, представники Конгресу Ради Європи та голови українських громад і регіонів.

Цей захід про партнерство, допомогу та спільні цінності. Цей захід про спільну боротьбу за демократичні цінності у війні проти росії. Про нашу силу обʼєднаного світу.