Спортсмени Одеської області продовжують здобувати перемоги на чемпіонатах!

Дата: 17.04.2023 14:55

🥇 На чемпіонаті України наші спортсмени завоювали золото та срібло Так, одесит Андрій Ягодка став чемпіоном України з фехтування на шаблях. Андрій у фіналі переміг чемпіона України 2022 року Юрія Цапа та став найкращим. Зазначимо, що це 6 чемпіонство Андрія за останні 10 років.

🥈 А збірна Одеської області у складі Аліни Комащук, Олени Кравацької, Анни Суворової, Валерії Моренець-Кубанської – срібний призер чемпіонату України у командному заліку серед жінок.

🤼‍♂️ Збірна Одеської області виборола 29 медалей (7 золотих, 13 срібних та 9 бронзових) на чемпіонаті України з контактного ушу (саньшоу), що в підсумку дозволило посісти 3 загальнокомандне місце.

На чемпіонаті України серед молоді з армрестлінгу Андрій Ольховський посів 2 місце у ваговій категорії 80 кг на ліву руку.

Вітаємо та пишаємося нашими спортсменами! Так тримати!🎊👏🏻