Поліцейським Березівщини представлено нового очільника

Дата: 20.04.2023 09:08

Поліцейським Березівщини представлено нового очільника. Виконувати обов’язки начальника Березівського районного відділу поліції відсьогодні буде підполковник поліції Микола Древов.

Представлення здійснив заступник начальника ГУНП в Одеській області полковник поліції Олександр Хутняк за участі керівників Березівського району.

Довідково: Микола Древов службу в органах внутрішніх справ розпочав у 2005 році на посаді оперуповноваженого відділення карного розшуку. За час служби працював на різних посадах у кримінальному блоці та у слідчих підрозділах. З березня минулого року по теперішній час обіймав посаду заступника начальника відділу дізнання Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Бажаємо Миколі Івановичу успіхів на новій відповідальній посаді і очікуємо від його підлеглих ще більшої віддачі в зусиллях підтримання законності та правопорядку на території Березівського району.