Коноплянська громада надасть допомогу зраненій Олександрівці

Дата: 24.04.2023 14:31

21 квітня 2023 року сільський голова Олександр Волошин разом з волонтером Григорієм Макаренком побували в сумнозвісній Олександрівці Херсонської області, аби дізнатися потреби мешканців скаліченого села.

Чому саме це село? В боях за цей населений пункт загинуло четверо наших земляків.

Поспілкувавшись з головою Станіславської громади Іваном Самойленко та старостою Олександрівки Наталією Каменецькою для себе зрозуміли, що продовольчою групою населення забезпечене.

Наразі місцеве населення повертається в село і вони вкрай потребують будматеріали - ліс, цвяхи, цемент, клеючі суміші.

Сільська рада напрацьовує варіанти допомоги, деталі повідомимо згодом.