Електронні консультаці з громадськістю

Дата: 25.04.2023 08:47

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації, організації діяльності центрів надання адміністративних послуг, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Березівської районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю з 01.05.2023 до 16.05.2023 стосовно дотримання норм безбар’єрності та забезпечення доступності для осіб з інвалідністю в Березівському районі.

Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення:

Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, інтересів яких стосуватиметься методологія: представники інститутів громадянського суспільства, населення Березівського району.

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: покращення системного діалогу громадськості з органами виконавчої влади по напрямку вдосконалення безбар’єрного простору в Березівському районі.

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації.

Строк подання пропозицій та зауважень: 01.05.2023 до 16.05.2023.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04856) 2-14-37.

Контактна особа: Чернецький Сергій Володимирович, начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації, організації діяльності центрів надання адміністративних послуг, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Березівської районної державної адміністрації.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 16 травня 2023 року на офіційній веб-сторінці Березівської районної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» – https://berezivka-rda.odessa.gov.ua/konsultac-z-gromadsksty/ .

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: berezivskarda@gmail.com.

Письмові пропозиції надсилати за адресою: : 67300, м. Березівка, пл. ім. Т.Г. Шевченка, 1.