Сьогодні - 37-а річниця Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2023 13:36

🖤Сьогодні - 37-а річниця того пекельного ранку, коли Україна пережила найбільшу у світі техногенну катастрофу. Один з реакторів на ЧАЕС вибухнув, а у навколишнє середовище стався викид радіоактивних речовин.

Нині ми стали свідками, як російська федерація одним із основних ударів обрала українські атомні електростанції. Вони захопили Чорнобильську та Запорізьку АЕС і своїми діями черговий раз створили загрозу атомної катастрофи.

У квітні 1986 року від подальшого поширення радіації, нас врятували прості люди, які, ризикуючи своїм життям та здоров'ям, боролися з невидимим ворогом. Завдячуючи Збройним Силам України, рік тому, 2 квітня 2022 року, зону відчуження звільнили від окупантів і на ЧАЕС знову замайорів український прапор. І зовсім скоро наші воїни відтіснять їх від Запорізької АЕС та зупинять ядерний терор.

В цей день ми щороку вшановуємо тих, хто ліквідовував наслідки вибуху на Чорнобильській атомній електростанції. Тоді небо для нас втримали ліквідатори та пожежники.

Пам'ятаємо...

Дякуємо за подвиг!