Дата: 01.05.2023 08:42

Діалог на тему: “Благоустрій Коноплянської територіальної громади - спільними зусиллями вирішимо проблеми благоустрою” зібрав сьогодні в Конопляному представників учнівської молоді, працівників сільської ради, закладів освіти та культури, приватних підприємців.

Зустріч була побудована таким чином, щоб дати змогу молоді і представникам влади почути потреби і очікування один від одного.

Бурлакова Олександра та Іванова Антоніна презентували проект ПАРКУ АКТИВНОГО ТА СІМЕЙНОГО ВІДПОЧИНКУ. Він досить креативний і змістовний. Далі своє бачення Парку відпочинку запропонував представник сільської ради Герасимов Сергій, звертаючи увагу на необхідність виготовлення землевпорядної документації.

Обидва бачення активно обговорювалися учасниками заходу. Були напрацьовані ідеї та пропозиції, як втілювати ці задуми в життя.

Насамкінець зустрічі, учасники визначили подальші кроки до реалізації створення Парку.

Дякуємо модератору проекту Євгенії Геновій за спрямування до втілення напрацьованих ідей. Відзначимо, що проєкт “Лабораторії творчого діалогу в громадах” реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Дякуємо всім, хто прийняв участь у цій зустрічі!