Свято душі "Тим, кому за 50"

Дата: 01.05.2023 08:43

✍На перший погляд, здається, що професія бібліотекаря полягає в тому, щоб просто взяти з полиці книжку і видати її читачеві. Та ні! Ця професія вимагає насамперед ерудованого, розумного, інтелектуального, творчого, справжнього фахівця своєї справи. Професію бібліотекаря можна порівняти з лікарем людських душ. Саме так можна сказати за бібліотекаря з села Маркевичеве Готько Олену Борисівну, яка разом з директором будинку культури Обухіною Оленою Віталіївною організували чудове свято душі "Тим, кому за 50". Це людина, яка не на словах, а на ділі доводить, що вона любить свою професію, вміло володіє організаторськими здібностями, тому і має особливий підхід до жителів села.

🙂Веселі конкурси, загадки, інтелектуальні ігри, спогади про своє молоде життя, цікаві історії та ще багато інших позитивних моментів заходу, хоч на декілька хвилин дали можливість забути про своє буденне життя цим простим, чарівним жіночкам.

Щирі слова подяки висловили матерям захисників, сини яких стоять на захисті нашої країни💙💛

Люди, які не шкодують тепла свого серця, доброти та вміння в роботі не тільки з допитливими дітками, а й дорослою аудиторією свого села - роблять наш світ прекрасним, світлим та добрим❤️