Одеська область отримала 1198 планшетів та хромбуків для школярів від ЮНІСЕФ

Дата: 08.05.2023 09:09

Одеська область отримала 1198 планшетів та хромбуків для школярів від ЮНІСЕФ у межах співпраці з Міністерством освіти і науки. Сьогодні Департаментом освіти і науки Одеської ОВА організовано передачу пристроїв у територіальні громади Одещини з подальшим врученням дітям з числа ВПО у тимчасове користування.

Обладнання було закуплене та доставлене за підтримки Європейського Союзу та Республіки Корея. Нове постачання від ЮНІСЕФ спрямоване на дітей-переселенців, які були вимушені покинути свої домівки через бойові дії та навчаються за дистанційною формою навчання.

ЮНІСЕФ підтримує Уряд України у забезпеченні доступу до освіти для школярів, а також надає обладнання для вчителів і учнів та створює цифрові освітні центри Cпільно по всій країні. Чергове постачання обладнання є частиною зусиль ЮНІСЕФ, спрямованих на забезпечення безперервної освіти.