Спортсмени Одеської області тріумфують на чемпіонатах Європи

Дата: 09.05.2023 09:10

Розпочинаємо тиждень з позитиву – з перемог наших спортсменів на чемпіонатах Європи.

Дзюдо 🥋 На чемпіонаті Європи серед спортсменів з порушенням слуху спортсмени Одещини завоювали 3 медалі. Дві срібні 🥈медалі в активі Максима Кулі (вагова категорія 81 кг), ще одну бронзову нагороду 🥉виборов Іван Костенко (вагова категорія 60 кг).

Бодибілдинг 💪 Багато медалей здобули спортсмени Одеської області на чемпіонаті Європи, який проходить в м. Санта-Сусанна (Іспанія). В доробку наших спортсменів 4 золоті та 2 бронзові нагороди. Золоті медалі 🥇Україні принесли Євгеній Московцев, Ірина Грабовська, Ганна Тунік, Ольга Болдусєва. Бронзові медалі 🥉завоювали Ольга Одіна, Євген Пономарьов.

Вітаємо та пишаємося нашими спортсменами, які продовжують перемагати на міжнародних змаганнях!

Ви – найкращі💙💛