Дата: 15.05.2023 09:33

В.о.голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні Нгуєн Хонг Тхач.

Це чергова дипломатична зустріч сторін у 2023 році на Одещині. Адже Україна та В’єтнам дійсно мають багаторічний досвід співробітництва, і зберегли значний потенціал для посилення двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного партнерства, а бізнес обох країн зацікавлений у посиленні залучення в’єтнамських інвестицій в економіку Одеської області. Тим паче, зазначив Нгуєн Хонг Тхач, раніше саме Україна допомагала В’єтнаму готувати десятки тисяч спеціалістів різних професій у провідних навчальних закладах Одеси.

В рамках зустрічі сторони обговорили питання посилення подальшої взаємодії між нашими країнами та зокрема Одеською областю у сферах медицини, освіти та культури, фармації, з переробки сільськогосподарської продукції та розробки технологій, а також торкнулись теми реалізації проєктів щодо післявоєнного відновлення Одещини і України.