Планшети та хромбуки для школярів-переселенців на Одещині

Дата: 15.05.2023 09:39

💻Планшети та хромбуки для школярів-переселенців на Одещині: разом з партнерами допомагаємо забезпечити право дітей на освіту

Нагадаємо, що 1198 планшетів та хромбуків від дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ у межах співпраці з Міністерством освіти і науки доставили в нашу область. Сьогодні Департаментом завершено передачу пристроїв органам управління освітою територіальних громад. Далі відбуватиметься розподіл на місцях. Обладнання було закуплене та доставлене за підтримки Європейського Союзу та Республіки Корея.

Гаджети рахуватимуться за закладом освіти, в якому навчаються діти з числа ВПО. На період освітнього процесу вони отримають їх у користування. Техніки менше, ніж школярів, які до нас переїхали у зв’язку з повномасштабною військовою агресією рф, тож у першу чергу девайси надаватимуться тим здобувачам освіти, які мають складнощі із долученням до дистанційних уроків.

Дякуємо всім донорам та партнерам, завдяки підтримці яких стала можливою реалізація такої потрібної ініціативи.