На Одещині вшанували пам’ять жертв політичних репресій

Дата: 22.05.2023 09:04

На ІІ Християнському цвинтарі в Одесі, відбулося покладання квітів до Пам'ятної дошки та могили жертв політичних репресій.

У заході взяли участь в.о.голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков, представники Одеської районної військової адміністрації, Одеської міської ради, духовенства і громадськості.

У 1937 році на території Другого християнського цвинтаря були поховані понад 5 тисяч невинно закатованих одеситів. Ще 5 тисяч репресованих поховані в районі 6 кілометра Овідіопольської дороги в Одеському районі.

На Західному кладовищі, з нагоди Дня пам’яті жертв війни та політичних репресій, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов взяв участь в церемонії покладання квітів.

Присутні вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до пам’ятного знаку, де захоронені 1086 мешканців Одещини, розстріляних в роки «Великого терору»

В пам'ять про усіх репресованих відслужено Панахиди.