В Березівці відбувся благодійний ярмарок присвячений збору коштів на придбання автомобіля для воїнів ЗСУ

Дата: 22.05.2023 09:12

На центральній площі м.Березівки відбувся благодійний ярмарок присвячений збору коштів на придбання автомобіля для воїнів ЗСУ та інші нагальні потреби наших воїнів, зокрема для підрозділу жителя Березівської громади Максима Околота, що зараз знаходиться на передньому краї оборони України.

В заході прийняли активну участь: колективи установ, організацій, учнівська молодь та всі небайдужі мешканці Березівської територіальної громади.

Учасників та гостей ярмарку привітали керівники району та громади.

Колектив Березівської районної військової адміністрації на чолі з нашим найкращим начальником Віталієм Лабушем активно долучився до благодійного заходу. Наші підготовлені до ярмарку смаколики розкупили повністю і чи не найпершими! МИ ЗІБРАЛИ близько 23000 грн.!💰

Різноманіття крафтових страв, випічки, виробів ручної роботи були представлені всіма колективами, які дуже серйозно та з великою відповідальністю віднеслися до поставленої цілі.

Дякуємо всім за активну участь в проведені благодійної ярмарки.

Аматори Будинку культури та клубів своїми патріотичними піснями прикрасили благодійний ярмарок.

ВЕЛИКА ПОДЯКА ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ ЖИТЕЛЯМ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ТА ВСЬОГО БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ, ЯКІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В БЛАГОДІЙНОМУ ЗАХОДІ. ВАШОЮ ДОПОМОГОЮ МИ ПРИСКОРЮЄМО ПЕРЕМОГУ!!!

Нехай Ваша щедрість повернеться до Вас сторицею та добром. А серце наповнюється теплом та любов’ю до нашої України.

ВИ СПРАВЖНІ УКРАЇНЦІ. МИ ВСІ РАЗОМ НЕПЕРЕМОЖНІ ТА НЕСКОРЕНІ!!! В НАШ ЧАС ДУЖЕ ВАЖЛИВО ПІДТРИМУВАТИ НАШИХ ВОЇНІВ, ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ НАШУ ДЕРЖАВУ! РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ВСЕ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!🇺🇦🇺🇦