Річниця загибелі Героя с.Ганно-Покровка

Дата: 22.05.2023 14:32

💔💔💔На Небеса йдуть найкращі: минає річниця загибелі нашого Героя-захисника з Ганно-Покровки - Сергія Сергійовича Петренка.

Сильний духом, розумний і надзвичайно добрий – таким був Сергій, таким його пам’ятають і нині. Він був чесним і дуже справедливим, готовий допомогти, і як показала лиха година – готовий захистити, навіть ціною свого життя.

Йому було лише 27 і мрії його сягали небес, але ворог в одну мить відібрав у батьків – сина, у сестрички – брата, а у бабусь та дідуся - онука.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії до України, Сергій добровольцем вирушив на фронт. У розмовах завжди заспокоював рідних та друзів. Казав, що все добре і незабаром він повернеться. Та не судилося - 21 травня 2022 року під Краматорськом обірвалося коротке життя Сергія – Сіки.

Сьогодні відвідали могилу загиблого. Вшанували пам'ять хвилиною мовчання, спогадами про Сергія та поклали квіти до могили Героя.

🇺🇦Вічна пам'ять та безмежна вдячність і слава Герою!

Щирі співчуття матері, батьку, молодшій сестричці та всій великій родині Героя!

Герої не вмирають - вони живуть у наших серцях❤️!