Відбулося відкриття Класу безпеки у Маринівському закладі загальної середньої освіти Раухівської селищної ради

Дата: 29.05.2023 09:07

26.05.2023 року, за участі голови Березівської районної державної адміністрації Віталія ЛАБУША, депутата Одеської обласної ради Князя ХАЧАТРЯНА, начальника Березівського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Ростислава ЖУРАВСЬКОГО, заступника начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Юрія ЧЕНА, начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Раухівської селищної ради Сергія ДІДИЧЕНКА, відбулося відкриття Класу безпеки у Маринівському закладі загальної середньої освіти Раухівської селищної ради.

Клас облаштовано відповідно до безпекових вимог сьогодення, крім того керівництво селищної ради та закладу освіти подбали про те, щоб дітям було цікаво і комфортно отримувати знання в такому класі.

Перший урок з пожежної та мінної безпеки для дітей провів головний інспектор відділу запобігання НС Березівського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Анатолій СМАГІН.