Доброго ранку, Громадо!

Дата: 06.06.2023 08:46

🇺🇦🇺🇦🇺🇦06.06.2023. Доброго ранку! Ніч в Україні була тривожною, проте в Громаді спокійно.

😡Вночі ворог підірвав греблю Каховської ГЕС, в зоні небезпеки - мирне населення прилеглих територій та Запорізька АЕС. Ані водою, ані ракетами ворог не зупинить ЗСУ!

Війна в Україні триває на усіх фронтах, в тому числі - в інформаційному просторі. Сьогодні ми дякуємо журналістам, які щодня стають очима мільйонів людей по усьому світу, розділяючи біль війни і показуючи безглуздість та жорстокість російських фашистів. Вітаємо журналістів України з професійним святом!

Віримо в Збройні Сили України!

Все буде Україна💙💛!