Доброго ранку, Громадо!
Дата: 06.06.2023 08:46
Кількість переглядів: 31
06.06.2023. Доброго ранку! Ніч в Україні була тривожною, проте в Громаді спокійно.
Вночі ворог підірвав греблю Каховської ГЕС, в зоні небезпеки - мирне населення прилеглих територій та Запорізька АЕС. Ані водою, ані ракетами ворог не зупинить ЗСУ!
Війна в Україні триває на усіх фронтах, в тому числі - в інформаційному просторі. Сьогодні ми дякуємо журналістам, які щодня стають очима мільйонів людей по усьому світу, розділяючи біль війни і показуючи безглуздість та жорстокість російських фашистів. Вітаємо журналістів України з професійним святом!
Віримо в Збройні Сили України!
Все буде Україна!