Каратистки з Одещини завоювали золото та бронзу на престижному турнірі Karate 1-Premier League

Дата: 13.06.2023 08:56
Кількість переглядів: 53

Фото без опису

Приємні та переможні новини надійшли з Японії, де з 9 по 11 червня пройшов третій етап Прем’єр Ліги Karate 1 сезону 2023, на якому провідні каратистки Одеської області успішно виступили та завоювали 2 медалі.

🥇Заслужений майстер спорту України, одеситка Анжеліка Терлюга (тренери – Денис Морозов, Володимир Зарецький) у фіналі категорії до 55 кг з рахунком 10:2 здолала представницю Японії Шіорі Накамуру і виборола свою 15-ту золоту медаль турнірів Прем'єр-ліги.

🥉Заслужений майстер спорту України, каратистка з Чорноморська Аніта Серьогіна (тренер – Олександр Тонкошкур) виборола бронзову медаль у ваговій категорії до 61 кг.

✅Зазначимо, що вже незабаром на наших каратисток очікують Європейські ігри, які пройдуть у Польщі. Змагання каратистів заплановані на 22-23 червня.

Вітаємо наших спортсменок та тренерів з успішним виступом на міжнародних змаганнях!