Віталій Лабуш провів зустріч з головами територіальних громад та директором ДТЕК "Одеські електромережі "

Дата: 13.06.2023 15:13

Відбулась робоча зустріч начальника Березівської РВА Віталія Лабуша, голів територіальних громад та профільних спеціалістів райвійськадміністрації з фахівцями та керівниками напрямків ДТЕК Одеські електромережі на чолі з генеральним директором Дмитром Григор’євим. Обговорено широкий спектр питань від наслідків російських атак на енергетичну інфраструктуру в області, блекаутів, "несправедливих" відключень, звернення клієнтів та до майбутніх перспектив електропостачання. Вирішено багато питань взаємодії енергетиків з владою району, громад та безпосередньо населенням. Опрацьовано дорожню карту взаємодії та комунікації. Головне спільне завдання- надання якісного, безперебійного електропостачання на об’єкти інфраструктури та населенню району.