Голова Одеської ОВА відвідав Білгород-Дністровський район: люди розповіли як живуть після атаки росіян

Дата: 15.06.2023 09:59

Село Чабанське Сергіївської селищної громади постраждало внаслідок російської атаки чотири дні тому.

Голова ОВА оглянув місця руйнувань, поспілкувався з постраждалими жителями та ознайомився із роботою оперативного штабу з ліквідації наслідків руйнацій.

✅«Найголовнішим завданням - є відбудова пошкоджених будинків та забезпечення житлом мешканців села, будинки котрих не підлягають відновленню. Область вже забезпечує фінансування нагальних потреб», - заявив голова Одеської ОВА Олег Кіпер

✅Також голова області зустрівся з жителями пошкодженої багатоповерхівки у селі Сергіївка.

«Проінспектував, доручив відповідним службам провести перевірку щодо затримки відбудови, через яку люди вже майже рік не можуть повернутися у свої домівки. Взяв справу на особистий контроль. Тепер на прямому зв’язку з жителями», - сказав Олег Кіпер.

✅Голова ОВА додав, що росіяни зруйнували в Одеській області 912 об’єктів, з них майже третину вже відновлено. Потрібно відновити ще 646 об’єктів, а 43 доведеться відбудовувати заново.

✅«Усім територіальним громадам доручено забезпечити щоденну роботу з громадянами, які постраждали внаслідок військової агресії рф», - зазначив голова Олег Кіпер.