В ефірі «Єдиних новин» голова Одеської ОВА Олег Кіпер розповів про ситуацію в регіоні

Дата: 15.06.2023 10:01

- Триває ліквідація наслідків нічної ракетної атаки росіян по Одесі. Комунальні служби та волонтери продовжують прибирати сміття та скло біля зруйнованих будівель. Правоохоронці фіксують черговий злочин країни-терориста, внаслідок якого загинули троє людей, 13 поранені.

- Стан води в акваторії Чорного моря поступово покращується. Опріснення моря припинилось, якість морської води поступово поліпшується.

- Наразі епідеміологічна ситуація в області контрольована та прогнозована. Визначено 12 закладів, які готові надавати послуги в надзвичайних ситуаціях. Вони надають допомогу в тому числі у разі поширення інфекцій. У разі погіршення ситуації забезпечена готовність роботи усіх медичних закладів.

- Узбережжя Чорного моря через теракт на Каховській ГЕС все ще лишається небезпечним. До берега може прибивати російські вибухівки. Сапери ДСНС цілодобово працюють над розмінуванням. Тож голова ОВА вчергове закликав громадян утриматися від купання в морі та прогулянок узбережжям.