Ти як?

Дата: 15.06.2023 10:02

Пропонуємо ознайомитись з «Аптечкою психологічної допомоги», яка надасть змогу розуміти, що піклування про ментальне здоров’я допоможе залишатися стійкішим і зберегти сили для перемоги. Іноді життя випробовує нас так, що неможливо почуватися добре. У таких ситуаціях нормально тривожитися, боятися, не спати. Але з часом негативні емоції виснажують. «Аптечка» розкаже, як знаходити в собі сили. Наче піт-стоп: дозаправився й поїхав далі. А коли попіклуєшся про себе, не забудь показати ці вправи близьким.

Те, що допомогло тобі, може допомогти й іншим.

Аптечку підготовлено на основі матеріалів ВООЗ, «Довідника безбар’єрності» та за експертної підтримки Інституту психічного здоров’я Українського Католицького Університету в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

Бережіть себе!

#тияк

З «Аптечкою психологічної допомоги» можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/.../1_FFfl3-Jnd.../view