Дата: 19.06.2023 08:58

📌 Голова Одеської ОВА Олег Кіпер відвідав одну з лікарень Одеси, в якій лікуються постраждалі внаслідок нічної ракетної атаки росіян по місту, що відбулась 14 червня.

🏥 В медзакладі знаходяться 4 постраждалих зі сполученою опіковою травмою, троє з яких перебувають у складному стані без негативної динаміки.

Стан одного пацієнта – стабільний, середнього ступеня тяжкості. Постраждалі – працівники складу одного з торгівельних центрів.

✅ Під час візиту очільник області поспілкувався із постраждалими, керівництвом та медичними працівниками лікарні, а також профільними Департаментами охорони здоровʼя. Обговорили можливість подальшого високотехнологічного лікування та реабілітації поранених за кордоном у спеціалізованій клініці Австрії.

Інші 9 постраждалих внаслідок нічної атаки росіян, станом на сьогодні, виписані з лікарень та знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Бажаємо всім якнайскорішого одужання!

Разом до Перемоги!🇺🇦