Олег Кіпер зустрівся з Тимчасовим повіреним у справах Швеції в Україні

Дата: 27.06.2023 14:32

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер зустрівся з Тимчасовим повіреним у справах Швеції в Україні паном Леннартом Ліннером.

Представники Королівства Швеція вкотре висловили свою беззаперечну підтримку Україні.

Сторони домовилися про подальше співробітництво.

«Основні пріоритети нашої співпраці - це допомога після теракту на Каховській ГЕС, допомога ВПО, відновлення пошкоджених будівель та об’єктів, розвиток бізнесу та розбудова інфраструктури, зокрема транспортної», - заявил голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

Швеція з 24 лютого 2022 року вже надала Україні гуманітарної підтримки на 1,54 млн євро, а для підтримки реформ в Україні було виділено понад 30 млн євро, зокрема для реформ, що передбачені вступом в ЄС.

«Ми захоплюємося мужністю у духом вашої країни! Україна обов’язково переможе, а ми продовжуватимо допомагати», - заявив Тимчасовий повірений у справах Швеції в Україні Леннарт Ліннер.

Сьогодні Уряд Швеції прийняв рішення про черговий пакет допомоги Україні, близько 35 млн євро. Він буде спрямований на фінансування гуманітарної допомоги, відновлення інфраструктури та розмінування.